W Centrum REHABILIS pacjenci odzyskują pełną sprawność pod czujnym okiem naszej doświadczonej kadry. Kamila Kasprzak, fizjoterapeutka opowiedziała o zakresie usług, jakie oferujemy w ramach fizjoterapii.

Nasz zespół rehabilitantów specjalizuje się między innymi w rehabilitacji pourazowej, rehabilitacji pozabiegowej, na wszystkich jej etapach (stawiamy tutaj na wczesne uruchomienie pacjenta), rehabilitacji zespołów bólowych kręgosłupa oraz stawów kończyn, rehabilitacji pacjentów po przejściu COVID-19, treningu zdrowotnym, profilaktyce schorzeń narządu ruchu i urazów oraz edukacji zdrowotnej.

Staramy się jak najlepiej wykorzystać naszą wiedzę zdobytą podczas studiów i szkoleń z różnych dziedzin fizjoterapii, by dobrać odpowiednią terapię dla każdego pacjenta. Zaangażowanie i empatia naszych rehabilitantów pomaga w osiągnięciu niesamowitych efektów terapeutycznych.

Dodatkowo najnowocześniejszy sprzęt z zakresu fizykoterapii i hydroterapii, taki jak super indukcyjna stymulacja, laser wysokoenergetyczny, kriokomora czy sale do treningu funkcjonalnego, pomaga nam skutecznie walczyć ze wszystkimi dysfunkcjami naszych pacjentów. Rehabilitację świadczymy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, a także odpłatnie. Szybkie terminy i dostępność wszelkich form fizjoterapii, pozwalają na poszerzenie naszej wiedzy i wzrost zadowolenia u pacjentów. Jeśli więc jesteś osobą, która potrzebuje zasięgnąć porady, opinii albo skorzystać z procesu rehabilitacji, zgłoś się do nas.