AMBULATORYJNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA

Ambulatoryjna opieka specjalistyczna – Centrum Rehabilis

Ambulatoryjna opieka specjalistyczna to tryb leczenia nieuwzględniający hospitalizacji lub stałego pobytu w miejscu leczenia. Centrum Rehabilis oferuje ambulatoryjną opiekę specjalistyczną w zakresie neurologii i reumatologii a także specjalizuje się w leczeniu wad postawy oraz bólu. Prowadzimy pełny proces diagnostyczny opierający się na określeniu stanu zdrowia Pacjenta, dopasowujemy do niego odpowiedni proces leczenia oraz go przeprowadzamy w ramach jednorazowej konsultacji lub kilkukrotnych wizyt. Oferowana przez Centrum Rehabilis opieka specjalistyczna pozwala na pogodzenie trybu leczenia z pozostałymi obowiązkami a przy tym finansowana jest ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia. Z naszej oferty skorzystać można na podstawie skierowania od lekarza rodzinnego do wybranej przychodni. We wszystkich naszych placówkach ambulatoryjna opieka specjalistyczna prowadzona jest przez doświadczonych lekarzy wyspecjalizowanych w określonych dziedzinach medycyny. Zapraszamy mieszkańców Katowic oraz okolicznych miast takich jak Świętochłowice, Chorzów, Mikołów, Tarnowskie Góry, Gliwice oraz wiele innych do skorzystania z usług Centrum Rehabilis w Katowicach.

Opieka ambulatoryjna na NFZ – Katowice

Opieka ambulatoryjna na NFZ to świadczenia medyczne finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, co sprawia, że po ich udzieleniu nie są za nie pobierane od Pacjenta żadne opłaty. Pragnąc skorzystać z opieki ambulatoryjnej na NFZ w Katowicach niezbędne jest jednak skierowanie do właściwej przychodni od lekarza rodzinnego. W Centrum Rehabilis świadczeń medycznych udziela wykwalifikowana i doświadczona kadra lekarska, która bardzo indywidualnie podchodzi do każdego Pacjenta. Najwyższe standardy usług oraz troska nie tylko o zdrowie, ale również komfort każdego z naszych Pacjentów to z pewnością jedne z wielu aspektów, które czynią wizyty w naszym centrum rehabilitacyjnym przyjemnymi. Skorzystaj z usług Centrum Rehabilis – świadczona przez nas w mieście Katowice opieka ambulatoryjna na NFZ to gwarancja powrotu do zdrowia z sprzyjających leczeniu i rekonwalescencji warunkach.

Ambulatoryjna opieka zdrowotna na Śląsku

Ambulatoryjna opieka zdrowotna na Śląsku jest świadczona przez Centrum Rehabilis nie tylko w ramach pakietu Narodowego Funduszu Zdrowia – Pacjentów zainteresowanych prywatną wizytą w przychodni neurologicznej, reumatologicznej lub centrum leczenia bólu czy też wad postawy zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę. Oferowana przez Centrum Rehabilis na Śląsku ambulatoryjna opieka zdrowotna dedykowana jest osobom w różnym wieku a także o różnym stopniu niepełnosprawności. Wnętrza Centrum Rehabilis wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt medyczny a także system udogodnień dla osób mających trudności z motoryką i poruszaniem się. Nasz personel służy Pacjentom pomocą w trakcie całego pobytu w Centrum – serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

 

Back to top of page
Skip to content