FIZJOTERAPIA

Pomagamy uwolnić się od bólu i przywrócić sprawność naszym pacjentom. Oferujemy szeroką gamę zabiegów fizjoterapeutycznych w naszym ośrodku w Katowicach – zarówno refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia, jak i wykonywanych odpłatnie.

Każdy pacjent jest dla nas odrębną historią. Dlatego dobieramy indywidualny, „szyty na miarę” program aktywności ruchowej i rekomendowanych zabiegów.

W Centrum Rehabilis stosujemy m.in. takie metody jak:

Fizjoterapeuci Katowice – zespół Centrum Rehabilis

Fizjoterapeuci w Katowicach działają we współpracy z Centrum Rehabilis! Nasz zespół składa się z oddanych zdrowiu oraz dobru Pacjenta osób, które z uśmiechem i pasją podchodzą do codziennie przeprowadzanych zabiegów fizjoterapeutycznych oraz rehabilitacyjnych. Działający we współpracy z Centrum Rehabilis w mieście Katowice fizjoterapeuci specjalizują się w różnych technikach leczenia, co sprawia, że każdemu z naszych Pacjentów zaoferować możemy pakiet usług rehabilitacyjnych dopasowanych do jego indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – współpracujący z nami w Katowicach fizjoterapeuci to specjaliści, którzy posiadają doświadczenie w pracy z osobami w różnym wieku a także o znacznym, lub mniejszym, stopniu niepełnosprawności.

Back to top of page
Skip to content