Rehabilitacja osób chorujących na Parkinsona

Rehabilitacja w leczeniu osób z chorobą Parkinsona to ważny element całościowej terapii. Fizjoterapia pomoże spowolnić proces rozwoju choroby, wydłuży czas samodzielności, sprawności oraz aktywności pacjenta. Istotne jest również zachowanie odpowiednich wzorców ruchowych w przypadku osób z chorobą Parkinsona. Główne cele ćwiczeń oraz rehabilitacji osób chorujących na Parkinsona to poprawa techniki chodu, równowagi, zmniejszenie sztywności mięśni, poprawa zakresu ruchu i siły mięśni.

W ramach współpracy z Neuro-Care gwarantujemy kompleksową opiekę osób zmagających się z chorobą Parkinsona. Specjaliści zapewniają kompleksową diagnostykę oraz odpowiedni dobór leków.

Wykwalifikowany i doświadczony zespół Centrum Rehabilis zaproponuje najlepiej dopasowane programy rehabilitacyjne, które pozwolą cieszyć się lepszym zdrowiem i kondycją. W przypadku leczenia najlepsze rezultaty uzyskują pacjenci, których leczenie trwa od 2 do 4 tygodni z możliwością przedłużenia rehabilitacji. Wychodząc naprzeciw osobom chorującym na Parkinsona dostosowaliśmy nasz hotel we wszystkie niezbędne udogodnienia – komfortowy nocleg, pyszne jedzenie, opieka specjalistów, strefa relaksu, oraz inne udogodnienia.

Back to top of page
Skip to content